Ünlü şarkıcının tarzı olay oldu! ‘1995 Yoncimik geri döndü’

1991 yılında ilk albümü ‘Abone’ ile şarkıcılık kariyerine adım atan, başrodle yer aldığı ‘Çılgın Bediş’ dizisiyle oyunculuk kariyerinde de adından söz ettiren Yonca Evcimik, geçtiğimiz ay 60 yaşına basmıştı.

Ankara konserinden sahneye pastayla gelen dansçılarını görünce şaşıran Yonca Evcimik, mumunu üfledikten sonra seyircilere dönerek, “Pasta çok küçük, hepinize yetmesi için belki bir parmak atarsınız” diyerek espri yapmıştı.

“60 OLDUM AMA RUHUM ERGEN”

Konser sonrası açıklama yapan popçu, şu ifadeleri kullanmıştı:

60 oldum ama ruhum hâlâ ergen. Böyle olmasından da aşırı memnunum. Bu yıl aynı zamanda 45’inci sanat yılımı kutladığım çok özel bir show hazırlıyorum. 60 yaşıma ve sanat hayatıma böyle bir show yakışırdı. Çok yakında göreceksiniz.

“SAÇLAR OLAY”

Ünlü isim, son olarak ilginç tarzıyla adından söz ettirdi. Renkli pantolonu, üzerine giydiği uzun tuniği ve platin sarısı saçlarıyla çekilen karelerini paylaşan ‘Yoncimik’e, kısa sürede binlerce beğeni geldi.

Instagram sayfasında 544 bin takipçisi bulunan şarkıcıya, “Saçlar olay”, “1995 Yoncimik geri döndü” ve “Ne giysen yakışıyor, her halin çok güzel maşallah” gibi yorumlar yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx