Herkesi Gölgede Bıraktı! Galler Prensesi Kate Middleton Kırmızı Elbisesiyle Büyüledi

Galler Prensesi Kate Middleton Buckingham Sarayı’nda katıldığı resepsiyonda herkesi büyüledi. Son zamanlarda tarzı nedeniyle eleştirilen Kate, bu sefer herkesin dikkatini çekti. Giydiği kırmızı elbiseyle ortalığı kasıp kavurdu.

Kraliyet Ailenin Galler Prensesi Kate Middleton güzelliği ile büyüledi. Kate Middleton, Buckingham Sarayı’nda Prens William’la birlikte Güney Kore Devlet Başkanı ve politikacıların bulunduğu bir resepsiyona katıldı.

Kırmızılar içinde dikkat çeken Kate Middleton son dönemde hayli fazla eleştiri altında kaldı. Kıyafetlerinin sıradanlığından dolayı eleştirlen Kate bu sefer ters köşe yaptı.

41 yaşındaki Kate Middleton bu son görüntüsü ile yine gündemin konuşulan isimlerinden oldu.

Arabadan inerken verdiği bacak dekoltesi de dikkatlerden kaçmadı. Etek boyu da eleştirilen Kate’in, Kraliyet kurallarına uymadığı düşünüldü ama elbisesi kısa bir elbise değildi.

Herkesten rol çalan Galler Prensesi Kate, resepsiyon için çok sevdiği modacı Catherine Walker’ın imzasını taşıyan bir manto elbise tercih etti. 3 bin Euro değerindeki kırmızı pelerini de üzerindeydi.

Tam bir kırmızı görünüm veren Kate Middleton’ın ayakkabı ve çantasıyla da bütünlüğü yakalıyor.

Güney Kore Devlet Başkanı Yoon Suk Yeol ve eşi Kim Keon Hee resmi bir ziyaret için Londra’ya geldi. Kate Middleton elbisesiyle bu görselde de dikkatleri üzerine çekiyor.

Camilla’yı gölgede bırakan Kate, bu etkinliğin gözde ismi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx