Gizlice evlenmiş, olaylı boşanmıştı! Ebru Destan’dan ‘velayet’ açıklaması

Eski manken ve oyuncu Ebru Destan, önceki gün Akmerkez’de objektiflkere yansıdı. Basın mesuplarının sorularını yanıtlayan ünlü isim, “Her şey yolunda, alışveriş yapıp biraz kendimi şımartmak istedim” dedi.

“YILLARDIR BORSA YATIRIMI YAPIYORUM”

Gereksiz harcamaları sevmediğini belirten Ebru Destan, “İhtiyacım olmayan bir ürünü sırf beğendim diye almam, zaten uzun yıllardır borsa yatırımı yapıyorum. Onu alacağıma yatırım yapayım kafasındayımdır” şeklinde konuştu.

“PROBLEMLERİ ÇÖZDÜK”

2011 yılında Mete Okay İnan ile dünyaevine girdikten sonra hakkında ‘istenmeyen gelin’ haberleri çıkan Ebru Destan, çekişmeli boşanma sonrası eski eşi ile çocukların velayeti konusunda sorunlar yaşamıştı.

Muhabirlerin velayet konusunu hatırlatması üzerine Destan, “Çok şükür hallettik. Boşandıktan sonra 3-4 yıl sıkıntılı geçmişti ama problemlerimizi çözdük. Oğullarım Oktay ve Ali babalarıyla görüşüyor, birlikte vakit geçiriyorlar” açıklamasını yaptı.

‘ŞİDDET’ İMASI!

Ebru Destan, 2017 yılında katıldığı bir etkinlikte, “Şiddet gördüğünüz için mi boşanma davası açtınız?” sorusu üzerine sessiz kalıp, kafasını sallamakla yetinmişti.

Eski manken, “Kendimle gurur duyuyorum daha fazla da yara alabilirdim bu süreçte. Çok majör nedenlerim olmasa bu yola başvurmazdım. Davayı tabii ki açtım hiçbir kadın bebeği on aylıkken boşanmaya kalkmaz. Üçüncü şahısla alakası yok” ifadelerini kullanmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx