Zoom’dan yılbaşı sürprizi Zoom 40 dakika sınırı kalkıyor. En popüler uygulamalardan birisi haline gelen Zoom’dan Türkiye için …

Zoom’un kullanıcı odaklı bu yeni hamlesi yılbaşında evlerinde olacak kişileri hedefe alıyor. Biliyorsunuz bu yılın başından beri ev karantinası kararlarıyla beraber insanlar evden çalışmaya ve öğrenciler de derslerine girmeye başladı. Zoom da bu süreçte en çok tercih edilen video konferans uygulamalarından birisi oldu.

Ücretsiz versiyonunun etki alanını genişletmesiyle birlikte milyonlarca kullanıcıyı birbiriyle buluşturun Zoom’un ücretsiz hesaplara getirdiği bir sınır bulunuyordu. 40 dakika olan bu konuşma sınırını kaldırdığını duyuran Zoom, aralık ayında özel günler için dünya çapında tüm toplantılarda ücretsiz Zoom hesaplarındaki 40 dakika sınırını kaldırıyor.

Kullanıcıların sınırsız toplantı süresinden yararlanabileceği tarih ve saat aralıkları da bu kapsamda paylaşıldı. Türkiye’deki kullanıcılar,

17 Aralık Perşembe 18.00’den, 19 Aralık Cumartesi 14.00’e kadar,
23 Aralık Çarşamba 18.00’den, 26 Aralık Cumartesi 14.00’e kadar,
30 Aralık Çarşamba, 18.00’den, 2 Ocak Cumartesi 14.00’e kadar,

Zoom’u sınırsız süre ile kullanabilecek. Bu saatler ve tarihler arasında görüşme yapmak için ekstra bir şey yapmanıza da gerek yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir