Yerli otomobil TOGG’da sürpriz istifa Ethem Sancak, Yerli otomobil TOGG bünyesindeki görevinden istifa etti. Yerine getirilen isim ise Bülent…

BMC Yönetim Kurulu Başkanı Ethem Sancak’ın istifasının ardından, yerine BMC İcra Kurulu Başkanı Bülent Denkdemir’in gelmesine oy birliği ile karar verildi. Denkdemir’in görevi devralması ise Sancak’ın görev süresini tamamlamasıyla gerçekleşecek.

TOGG bünyesindeki görevinden istifa eden Ethem Sancak yerine gelen yeni isim hakkında da detaylar merak konusu oldu. Peki Bülent Denkdemir kim?

Bülent Denkdemir kimdir?

Denkdemir; Sabancı Üniversitesi‘nden, Yönetim Yüksek Lisans (MBA) programından mezun oldu. Mezun olmasından önce 2001 yılında, yüksek lisansının 2. senesinde, ilaç dağıtım şirketi Hedef Alliance Holding’de bir proje hazırladı. Mezuniyeti sonrasında da Hedef Alliance’ta işe başladı.

2002 yılında ise Denkdemir, aynı şirkette iş geliştirme direktörlüğü görevine yükseldi. İlerleyen yıllarda da şirket içerisinde terfi basamaklarını bir bir tırmanan iş insanı, 2005 yılında Holding Genel Müdür Vekili oldu. Aynı zamanda, kendisi hala Hedef Alliance şirketinin Türkiye Faaliyetlerinden Sorumlu İcra Başkanı olarak görevini sürdürüyor. Denkdemir, aynı zamanda Ethem Sancak görev süresini tamamladığında TOGG’da da görev alacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir