Yeni tanıtılan Xiaomi Mi 11 parçalarına ayrılıyor Telefon gündem konusu haline geldi. Küresel tanıtımına daha zaman olan telefonun parçalara ayrıldığı…

Akıllı telefonların parçalarına ayrılması ya da zorlu testlerden geçmesi artık hepimizin alışık olduğu rutin konular haline geldi. Şimdi de Aiao Technology adlı YouTube kanalında Mi 11’in içi açılıyor. Telefonun dev kamera modülü, ekrandaki teknolojiler ve diğer detayların net bir şekilde görüldüğü videoda telefonun gelişmiş donanım özellikleri gözler önüne seriliyor.

Telefonun ilk etapta kutudan çıktığı gibi karşılaştığı testlerden birisi ekranının sivri cisimlerle sınanması oluyor. Öncelikle ekranın çizilmelere karşı dayanıklılığının ölçüldüğü videoda Mi 11’in ekranı biraz da olsa çiziliyor. Bir sonraki adımda ise telefonun içi açılıyor. İlerleyen dakikalarda ise dev kamera modülü ve batarya kurulumu, ısınmaya karşı alınan bol miktarda bakır folyo önlemiyle karşılaşıyoruz.

Videoda bakır uçlar çıkartıldıktan sonra, flaş belleğin yanında yepyeni Snapdragon 888 işlemcisini görebiliyoruz. Sıvıya maruz kalma durumanda telefonu koruması adına özel yapıştırıcılar kullanılıyor. Telefonun batarya tarafında ise karşımıza 4.600 mAh çıkıyor ve telefonun büyük bir batarya ile geldiğini görüyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir