Yağmur Sarnıç kimdir?

Eski Milli takım futbolcusu Emre Aşık’ın eşi olarak tanınan Yağmur Sarnıç, magazin dünyasında kendine yer bulmaya devam ediyor. Geçtiğimiz yıl boşanma kararı alan Yağmur Sarnıç’ın hayatı merak konusu oldu. Yağmur Sarnıç kimdir? Yağmur Sarnıç kaç yaşında? Yağmur Sarnıç’ın kaç çocuğu var?

YAĞMUR SARNIÇ KİMDİR?

Galatasaray ve milli takımın eski futbolcusu Emre Aşık’ın eşi olarak tanınan Yağmur Sarnıç, 1993 tarihinde dünyaya geldi. Evlendikten sonra “Aşık” soyadını alan Yağmur Sarnıç’ın mesleği ise iç mimarlıktır. 2012 yılında Fransa’da Emre Aşık ile nikah masasına oturdu.

2017’de Sokakta bulduğu yaralı baykuşu veterinere götüren Yağmur Aşık, veterinerle yaşadığı tartışmayla gündeme gelmiş, magazin sayfalarına konu olmuştu.

2018 yılında boşanma kararı alan Emre- Yağmur Aşık çifti 2019 aylarında evliliklerine bir şans daha verme kararı almış ancak ihanet iddiaları ardından ikili yeniden boşanma başvurusunda bulunmuştu.

Yağmur Aşık, boşanma kararı ardından “Sarnıç” soyadını kullanmaya başladı.

İkilinin çekişmeli davası sürerken Emre Aşık’ın çocuklarının velayetini alması yeni bir krize neden oldu. Yağmur Sarnıç’ın sinir krizi geçirdiği anlar basına yansıdı.

7 yıldır Emre Aşık ile evli olan Yağmur Sarnıç 3 çocuk annesidir.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.