Xiaomi’nin ardından Realme’den ‘adaptör’ göndermesi Apple, Samsung ve Xiaomi’nin ardından Realme Türkiye’den adaptör göndermesi geldi. Instagram’dan yapılan…

Xiaomi, sanki böyle bir paylaşım yapmamış gibi, serinin yeni modelinden şarj adaptörünü çıkartınca gündem oldu. 2021’e gerekirken 29 Aralık’ta tanıtılması beklenen Xiaomi Mi 11 modelinin kutusunun videosu sızdırıldı. Burada Mi 11 modelinin kutu içeriğinde şarj adaptörünün yer almayacak olması şirketin, birçok kullanıcı tarafından eleştirilmesine neden oldu. İşte bu paylaşımın ardından Realme Türkiye’den konuyu tiye alan başka bir paylaşım yapıldı.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

realme Türkiye (@realmeturkey)’in paylaştığı bir gönderi

Söz konusu şirketler yaşanan ve kullanıcılar tarafından eleştirilen durumları sosyal medya hesaplarına taşımasıyla biliniyor. Akıllı telefon pazarının bir diğer dikkat çeken şirketlerinden birisi olan Realme’den, Xiaomi’nin yeni telefonunda kutu içeriğini güncellemesine yönelik bir paylaşım yapıldı. Realme Türkeyi’nin Instagram sayfasında görülen paylaşımda şunlar yazıyor:

”Aynı paraya başka markanın sadece şarj cihazını alacağına realme’nin 5.000 mAh bataryalı 2.3 GHz. c11’ini al.” Realme Türkiye’nin sayfasından yapılan paylaşım sonrası gelen yorumların büyük bir çoğunluğu,”umarım bu paylaşımı silmezsiniz ve kutu içeriğini değiştirme kararı almazsınız” şeklinde oldu.

Şirketlerin birbirini tiye alan paylaşımları hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir