Xiaomi Mi Watch ve Lite Türkiye fiyatı belli oldu Xiaomi Mi Watch ve Mi Watch Lite Türkiye fiyatı belli oldu. Şirket, iki yeni akıllı saatini de Türkiye…

Xiaomi’nin Türkiye’de 1.099 TL fiyat etiketiyle satışa sunduğu Mi Watch modeli; 1,39 inç renkli ve AMOLED ekranla tüketicinin karşısına çıkıyor. Bu ekranın parlaklığı 450 nit değerinde olurken, çözünürlük değeri ise 454×454 piksel oldu.

Xiaomi Mi Watch pili ise 420 mAh kapasiteye sahip ve 16 gün kullanım ömrü sunuyor. Aynı zamanda cihaz, Android tabanlı WearOS ile raflarda yerini aldı. Akıllı saat; bazı yeni nesil rakiplerinde de olduğu gibi kandaki oksijen değerini, nabız değerlerini ölçebiliyor ve uyku takibi yapabiliyor.

Şirketin diğer yeni akıllı saatinde, Xiaomi Mi Watch Lite Türkiye fiyatı ile de anlaşıldığı gibi, bazı özelliklerden feragat edildi ve daha uygun bir fiyatla piyasaya sürüldü. Lite modelin ekranı; 1,4 inç büyüklüğünde, 320×320 piksel çözünürlüğünde ve LCD panele sahip. Cihazın pili ise 230 mAh kapasiteye sahip ve 9 gün kullanım ömrü sunuyor.

Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Geçtiğimiz günlerde adını çok fazla duyduğumuz ve sızıntıları ile gündemde olan Xiaomi Mi Watch Lite tanıtıldı! İşte özellikleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir