Uzayan ekranlı telefon Oppo X’e Tom Ford imzası Oppo bu kez de Tom Ford imzalı uzayan ekranlı telefonla karşımızda. Tasarımıyla dikkat çeken telefonun…

Bildiğiniz gibi Oppo X 2021 olarak karşımıza çıkan şirket farklı bir alternatif sunmuştu. Şimdi ise LetsGoDigital tarafından ortaya çıkartılan basın görsellerinde bu telefonun ABD’li ünlü moda tasarımcısı Tom Ford imzalı bir versiyonu işaret ediliyor. Telefon oldukça premium duruyor ve arka tarafta “Oppo X Tom Ford – Design for concept Shakira” imzası bulunuyor. Aynı zamanda telefonun arka kısmında üçlü bir kamera kurulumu yer alıyor.

Tasarımsal açıdan oldukça iyi görünen telefonun, arka tarafında deri detaylar bulunuyor. Zaten oldukça pahalı olması beklenen bu telefonun Tom Ford versiyonu çok daha yüksek fiyatlı olacak gibi duruyor. Elbette çıkarsa. Telefonun henüz çıkıp çıkmayacağı belli değil ancak oldukça şık göründüğü kesin. Oppo’nun Tom Ford tasarımıyla karşımıza çıkması hakkında ne düşünüyorsunuz? Yorumlarda bizlerle paylaşmayı unutmayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir