TikTok’tan Apple Müzik için ücretsiz abonelik kampanyası ABD krizine rağmen büyümeye devam eden TikTok, Apple ile anlaşma sağlayarak Apple Müzik için abonelik…

Dubmash uygulamasını satın alan Reddit, TikTok rakibi olmak için geçtiğimiz günlerde ilk adımını attı. Ayrıca Facebook tarafından yayınlanan Collab uygulaması da TikTok rakibi olarak ortaya çıktı.

Geçtiğimiz günlerde RTÜK Başkan Yardımcısı İbrahim Uslu, yapılan araştırmalarda İngiltere’de TikTok kullanmayanların oranın yüzde 7 olduğunu belirtti. 2020 yılının başlarında TikTok hesabı açan Apple, Kasım ayında video paylaştı. Bununla beraber Apple Müzik hesabı açan şirket, viral olan müziklerden oluşan çalma listelerini paylaşıyor.

Shazam ile benzer bir kampanya başlatan Apple, Shazam kullanıcılarına 5 ay ücretsiz abonelik hediye edeceğini açıklamıştı. Apple ile anlaşma sağlayan firma, ilk kez Apple Müzik aboneliği oluşturacak kullanıcıların uygulamadan 4 ay boyunca ücretsiz yararlanmasını sağlayacak. Oluşturulan kampanyanın 4 Ocak 2021’de sonlanacağı açıklanan bilgiler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir