Team Fordzilla, sanal yarış aracı P1 modelini tanıttı e-Spor takımı Team Fordzilla, Twitter üzerinden yaptığı anketler ile tasarımını şekillendirdiği sanal…

Koronavirüs sebebiyle yeni normal adı altında hayatımıza birçok değişiklik oldu. Bunlardan en önemlisi de fiziksel olarak gerçekleştirilen birçok etkinliğin sanal hale dönüşmesiydi. Yarış etkinliği düzenleyen birçok firma, bu yıl hem izleyicileri hem de yarışçıları sanal ortama davet ederek bir ilki gerçekleştirdi.

Hali hazırda sanal yarış düzenleyen şirketler olsa da büyük etkinliklerin e-Spor haline dönüşmesi analistler tarafından yeni kilometre taşı olarak nitelendirildi. Ford Avrupa Tasarım Direktörü Amko Leenarts, ” Oyuncuların çok iyi tasarımcı olabileceklerini keşfettik. Özellikle e-Spor gibi sektörlerde hem eğlenmek hem de rekabetçi olmak büyük önem arz ediyor. ” ifadelerini kullandı.

Sanal yarış takımlarından biri olan Team Fordzilla, Mart 2020’de oyuncular için tasarlayacağı araç ile ilgili paylaşım yapmıştı. Resmi Twitter hesabından anket yapan takım, izleyicilerin araç tasarımında söz sahibi olması gerektiğinin altını çizdi.

🏎You vote. Together, we create.#TeamFordzillaP1 – Poll 6️⃣
Want to let everyone see the power you’re packing? Or keep things hidden, and let the race do the talking?
Pick your powertrain style 👇

— Team Fordzilla (@TeamFordzilla) March 20, 2020

Binlerce kişinin katıldığı anket sonucunda yeni yarış aracı nihayet izleyiciler ile buluştu. Yeni aracını lansman ile duyuran Team Fordzilla, aracın hangi oyunda yer alacağını henüz açıklamadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir