Taraftar istifaya çağırmıştı! “Görevimin başındayım”

Spor Toto 1. Lig’in 4. haftasında konuk ettiği Manisa FK’ye 1-0 kaybeden Yılport Samsunspor’un teknik yöneticisi Bayram Bektaş, taraftarların kendisini istifaya çağırdığını lakin vazifesinin başında olduğunu söyledi.

Bektaş, maçın akabinde düzenlediği basın toplantısında, oyundan mutlu lakin skordan şad olmadığı kaydetti.

” Futbolun ne kadar acımasız olduğunu gördük”

Alınan skor nedeniyle tüm oyuncuların üzgün olduğunu belirten Bektaş, “3 haftadır her manada oyun üstünlüğü ve her şeyi alana yansıtmışken skoru bulamadık. Bugün bir kere daha futbolun ne kadar acımasız olduğunu gördük. Rakip şut sayılmayacak konumda golü buldu. Üzgünüz. Biz yeniden zorlayacak, kendi oyunumuzu oynayacağız. Rakip kale önünde bu kadar konuma girip de gol bulamıyorsak, bunda bizim de eksikliğimiz var. Gol atamayınca ne anlatsam yararsız. 4. maçımızda birinci kere kaybettik. Uğraşlarından ötürü oyuncularımı kutluyorum.” dedi.

“Görevimin başındayım”

Bektaş, daha ligin başında olduklarını lisana getirerek, “Bu ekip çok çabuk ayağa kalkar, istenilen seriyi de yakalar. Ben misyonumun başındayım. Taraftar bağırır, istifaya çağırır. Ben misyonumun başında olduğumu yineliyorum. Taraftar istifaya çağırdığında reaksiyon göstermedim, alkışladım. Benim taraftara hürmetim sonsuz. Alkışlayarak ‘Eyvallah’ dedim. Ben buraya adam üzere geldim, adam üzere giderim. Oynanan oyundan mutluyum, yalnızca skoru alamadık.” ifadelerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.