Simit yemek yerine lüks restoranı tercih etti

Ekonomik krize ilişkin “Gerekirse simit yiyeceğiz” sözleri ile iktidara destek veren ve halkın tepkisini çeken Hülya Avşar, İstanbul Etiler’de lüks bir restoranda yemek yerken basın mensupları tarafından görüntülendi. Avşar, yemek sonrası restoranın arka kapısını kullandı.

Birkaç hafta önce ekonomik kriz hakkında, “Bu saatten sonra simit mi yiyeceğiz falan. Gerekirse yenecek ama bu günler de biraz kolay atlatılacak. Biraz bizim bu işi bireysel halletmemiz gerekir diye düşünüyorum” sözleri büyük tepki çeken Hülya Avşar, Etiler’de lüks bir restoranda yemek yedikten sonra görüntülendi.

Mekanın arka kapısından çıkmak isteyen Avşar, çam ağaçlarının arkasına saklanarak şoförünü de oraya çağırdı. Karşısında basın mensuplarını görünce şaşkınlığını gizleyemeyen Avşar, basın mensuplarının “Neden arka kapıdan çıktınız?” sorusu üzerine gülmeye başladı.

Avşar, simitle ilgili açıklamasına gelen tepkilerle ilgili yaptığı ikinci bir açıklamada, “Şu anda konuşacak bir konu olsa seve seve, inanın yok. Ben bir şey bir kere söyledim mi, söyledim. Söylediğim her şeyin de arkasındayım. Her zamanda arkasında olacağım” ifadesini kullanmıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.