Samsung Galaxy S21 ön sipariş tarihi sızdırıldı Samsung Galaxy S21 ön sipariş tarihi belli oldu. Çin’de ön sipariş için açılan sitede ilginç bir sistem…

Samsung’un Çin’deki İnternet sitesinde ön sipariş ekranı açıldı. Telefonu satın almak isteyen kişiler buraya yaklaşık 15 dolarlık bir ödeme yapıyor. Böylelikle telefon ön siparişe açıldığı zaman bu ödemeyi yapan kişiler önceliklendiriliyor. Ayrıca 15 dolarlık ödeme yapan kullanıcıların 15 doları telefonun fiyatından düşülüyor. Eğer bu ödemeyi yapmış kişiler telefonu almaktan vazgeçerse 15 dolar iade ediliyor.

Çin’deki sitesinde Galaxy S21 olarak değil de ‘Samsung’un 2021’deki ilk 5G amiral gemisi telefonu’ tanımlaması kullanılıyor. Telefonun daha önceki sızdırılan tanıtım tarihi ise 14 Ocak 2021 idi. Tüm dünyadaki siparişlerin ise 14 Ocak’tan hemen sonra olması bekleniyor.

Daha önce Roland Quandt tarafından sızdırılan telefonun basın görselleri WinFuture aracılığıyla karşımıza çıkmıştı. Telefonun tasarımında sadelik dikkat çekerken, önde bizleri bir ekran deliği karşılıyor. Arka tarafta solda konumlandırılan üçlü kamera kurulumu görülüyor. İlginç bir şekilde kamera panelinin yanında konumlandırılan LED flaş, farklı bir tasarımı işaret ediyor.

Samsung Galaxy S21 serisi

Samsung Galaxy S21 serisi

Samsung Galaxy S21 için böyle bir çizgiden ilerleniyorken Samsung Galaxy S21 Ultra için arka tarafta daha farklı bir tasarım söz konusu olacak. İki sensör fazlası olacağı aktarılan ultra modelinin diğerlerine göre daha üstte konumlandırılacağı biliniyor. Ultra modelinde yakınlaştırma tarafına odaklanacak olan Samsung, 10 Megapiksel 3x yakınlaştırma yapabilen telefoto kameraya ve 10 Megapiksellik 10x yakınlaştırma kabiliyetinde periskop kamerasıyla fark yaratacak gibi duruyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir