Samsung Galaxy M62 yolda; işte ortaya çıkan ilk detayları

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung, ürün gamını büyütmeyi sürdürüyor. Firmadan yakında Samsung Galaxy M62 de geliyor.

Samsung’un Galaxy M, Galaxy A, Galaxy S, Galaxy Z ve Galaxy F gibi birçok serisi bulunuyor. İşte bu serilerin en altını temsil eden Galaxy M ailesine eklenecek bir sonraki üst seviye model Samsung Galaxy M62, resmi kayıtlara tam 7.000 mAh pille giriş yaptı. Yani pil ömrü çok ama çok yüksek olacak telefon, FCC kayıtlarına göre 25W hızlı şarj desteği ile geliyor ve USB-C portu ile 3,5mm kulaklık girişini bünyesinde barındırıyor. GeekBench kayıtlarına göre Exynos 9825 işlemci, 6GB RAM ve Android 11 ile yolda olan Galaxy M62, çok yakında resmi olarak duyurulacak gibi görünüyor. Ancak Türkiye’de de satılacak modelin tam olarak ne zaman geleceği bilinmiyor. Bunun yakında netleşmesini bekliyoruz.

Samsung Galaxy M62 öncesinde en son Galaxy M02s modeli gelmişti

Hatırlamak adına Samsung Galaxy M02s, damla çentikli standart bir tasarıma sahip. Giriş seviyesinde yer alan ve parmak izi sensörü olmayan telefon, 6.5 inç 1560×720 piksel IPS LCD ekran üzerine kuruluyor, gücünü Snapdragon 450 işlemciden alıyor ve 3 GB / 4 GB RAM ile 32 GB / 64 GB depolama seçenekleriyle elde edilebiliyor.

Temel ihtiyaçlara odaklanan Galaxy M02s, önünde 5 megapiksel selfie kamerası taşıyor. 15W hızlı şarj destekli 5.000 mAh pile sahip telefonun arkasındaysa üçlü kamera kurulumu var. Burada ise 13 megapiksel ana + 2 megapiksel makro + 2 megapiksel derinlik kameraları bir araya geliyor.

Not: Görsel temsilidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir