Samsung Galaxy M12 özellikleri ortaya çıktı Samsung Galaxy M12 özellikleri, Taylandlı sertifikasyon sitesi NBTC’de görüntülendi. Telefon için 6….

Tayland NBTC isimli sertifikasyon sitesinde ortaya çıkan Galaxy M12 için daha önce 6.000 mAh pil kapasitesine sahip olacağı yönünde iddialar vardı. Bu iddialar, cihazın özelliklerinin NBTC’de onaylanmasıyla doğrulandı.

Samsung Galaxy M12 özellikleri arasında dikkat çeken bir diğer nokta ise donanım tarafı oldu. Cihazın, Samsung tarafından üretilen Exynos 850 işlemcisinden gücünü alacağı ve 3 GB RAM kapasitesine sahip olacağı belli oldu.

Galaxy M12’de kullanılan işlemci de cihazın bütçe dostu olacağını gösteriyor. Firma aynı işlemciyi, 2.500 TL Türkiye fiyatına sahip olan, Samsung Galaxy A21s modelinde de kullanıyor.

Öte yandan Galaxy M12 tasarımı hakkında da bazı bilgiler daha önce sızdırılmıştı. Sızdırılan render görseline göre; M12, damla çentik yapısında bir ekranla gelecek ve telefonda parmak izi okuyucusu yan tarafta konumlanacak. Akıllı telefonun fiyatı ve çıkış tarihi hakkında ise şu anda bir bilgi bulunmuyor.

Samsung’dan şeffaf ekranlı telefonlar geliyor!

Henüz detayları paylaşılmayan sızıntıya göre Samsung 2021 yılında şeffaf ekranlı bir akıllı telefon piyasaya sürebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir