Roidmi Eve Plus inceleme – En iyi süpürge olabilir! ShiftDelete.Net ailesi olarak, özellikleri ile adından söz ettiren Roidmi Eve Plus inceleme videosu …

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda, Roidmi Eve Plus modelini inceliyoruz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Google Asistan ve Amazon Alexa ile uyumlu olan Roidmi Eve Plus, akıllı ses kontrölü özelliği sayesinde evinizin herhangi bir bölümünü sesli komutunuzla beraber temizlemeye başlıyor. Ayrıca akıllı çöp istasyonu ve 3 Litre toz haznesi sayesinde sık sık hazne temizleme sorununu ortadan kaldıran model, ozon sterilizasyon sistemi sayesinde kötü kokuları ve zararlı organizmaları çöp istasyonunda hapsediyor.

4. nesil gelişmiş LIDAR sensörler ile gelen model, yüksek hassasiyetli tarama ve haritalama özelliği ile çok katlı yapılarda da haritalama yapabiliyor. Cihazda bulunan akıllı yüzey algılama özelliği, bulunduğu zeminin türüne göre vakum gücünü ayarlıyabiliyor.

Gelişmiş fırça sistemi ile birlikte toz izi bırakmadan kenar temizliği yapabilen Eve Plus modeli, engelleri çarpmadan belirleyerek rotasını yeniden oluşturuyor. Ayrıca 3.000’den fazla kaçış programı çözümü ile zorlu engelleri hızlı bir şekilde atlatabiliyor. 20 mm engelleri kolay bir şekilde aşan model, derinlik sensörü sayesinde yüksek yerlerde temizlik yaparken düşme riskini en aza indiriyor.

Kolay kullanıma sahip uygulaması sayesinde istediğiniz her işlemi detaylı bir şekilde yapabilirsiniz. Hangi alanları temizleyeceğinizi belirleyebilir, istediğiniz alanları ise temizlenmemesi için işaretleyebilirsiniz. 2700 Pa vakum gücü ile rakiplerini geride bırakan cihaz, akıllı batarya yönetim sistemi sayesinde otomatik olaraj şarj istasyonuna dönüyor.

8 adet Panasonic Li-Ion pilden oluştan batarya sayesinde 250 dakika kullanım süresi sunabilen Eve Plus, batarya yönetimi konusunda rakiplerine fark atıyor.

Roidmi Eve Plus özellikleri

Batarya: 250 dakika kullanım süresi

Güç: 2700 Pa vakum gücü

Ekstra özellikler: Ozon sterilizasyon sistemi, akıllı yüzey algılama, akıllı çöp istasyonu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir