Realme 2021’de yüzlerce ‘akıllı ürün’ tanıtacak Realme 2021’de yeni yüzlerce ürün tanıtmayı hedefliyor. Şirket Xiaoimi gibi farklı ürün gruplarında …

Realme’nin geçenlerde en hızlı büyüyen telefon markası olduğu açıklanmıştı. Şirket ilerleyen süreçte pek çok gelecek planı da yapıyor. Şirketin Hindistan CEO’su Madhav Sheth, 2021 yılında Realme’nin 100’den fazla IoT ve yaşam tarzı ürünleri ile kullanıcıları karşılayacağını aktardı. Bunun yanı sıra TWS yeni nesil Realme Buds Air, Buds Q gibi kulaklıkların yeni versiyonlarının geleceğini müjdelerken, akıllı televizyonların da sayısında bir artışın olacağını vurguluyor.

Realme kısa süre önce kablosuz kulaklığı olan Buds Air Pro için bir Master Edition modeli piyasaya sürmüştü. Şirket akıllı telefon ve kulaklıklarına ek olarak akıllı TV tarafında dikkat çekmek istiyor. Bunların yanı sıra şirket tıpkı Xiaomi gibi pek çok ürün grubunda akıllı ürünler üretmeyi hedefliyor. Yani 2021 yılında karşımızda pek çok çeşit ürün ile yenilenmiş bir Realme çıkacak deniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir