Philips Android TV’lere sinematik ses dokunuşu Bu yazımızda Philips Android TV ‘lere yakından bakıyoruz. Akıllı televizyon pazarının en ünlü serilerinden…

55 inç yani 139 ekran LED TV 3840×2160 piksel çözünürlüğe sahip. 2400 PPI piksel yoğunluğuna sahip akıllı televizyon, yüzde 90 DCI/P3 renk gamına sahip. HDR10+ desteği ile daha akıcı hareketler vadeden televizyon, yapay zeka destekli P5 motoru sayesinde kaynağı ne olursa olsun her zaman kaliteli görüntüler sunabiliyor.

Philips 9435 serisi –  Ses performansı 

Gelelim bu akıllı televizyonun ses noktasında sunduklarına… Bowers & Wilkins markası ile yürütülen işbirliği sayesinde Philips Ambilight modelleri bulunduğu odanın genişliği net olursa olsun doygun bir ses performansı sunmayı başarıyor. B&W markası bu seriye özel 50 W gücünde çalışan 2.1.2 hoparlörler geliştirmiş. Bu performans Dolby Atmos teknolojisi ile buluştuğunda ise özellikle sinema filmlerinde sürükleyici bir deneyim mümkün hale geliyor. 

Philips Ambilight serisi televizyonların ses noktasında sundukları bununla da sınırlı kalmıyor. DTS Play-Fi özelliği ile akıllı televizyonunuzdan dinlediğiniz bir müziği, podcast veya herhangi bir televizyon programının sesini diğer odalardaki uyumlu hoparlörlerle de paylaşabilir, bu sayede mutfakta bir işle uğraşırken dinlediğiniz şeye ara vermek zorunda kalmazsınız.

DTS Play-Fi çoklu oda ses sistemi

Philips TV’nizin DTS Play-Fi özelliği ile herhangi bir odadaki uyumlu hoparlörlere bağlanabilirsiniz. Yemek hazırlarken filmi dinlemek veya misafirlerinize içecek hazırlarken maç yorumunu kaçırmamak için mutfaktaki kablosuz hoparlörü kullanabilirsiniz.

Philips 9435 serisi hakkında daha fazla bilgi almak için linke ulaşabilirsiniz.

Güne enerjik başlayın, huzurlu bitirin

Philips Ambilight serisi sadece teknik özellikleriyle değil sunduğu ek hizmetlerle de güçlü bir deneyim yaratmayı başarıyor. Öyle ki AmbiSleep özelliği ile uykuya ateş başında, yahut deniz kenarında geçebilirsiniz. AmbiSleep’in sizi sakinleştirdiği bir gecenin ardından güne AmbiWakeup ile uyanacaksınız. AmbiWakeup ile isterseniz güne daha yumuşak bir başlangıç yapabilir, dilerseniz kuş sesleri gibi bir ambiyansta daha enerjik bir şekilde de başlayabiilirsiniz. 

Televizyonlar artık daha da akıllı

Philips Ambilight TV modelleri Android 9 ile birlikte çok sayıda akıllı özelliği kullanıcısı ile buluşturuyor. Ancak bu nokta Philips kullanıcısına kendi ekranını daha fazla kişiselleştirebilme imkanı sunuyor ve güçlü deneyim kapılarını açıyor. 

Kumandaya konumlandırılan mikrofonlar sayesinde Google Asistan ve Amazon Alexa kullanabildiğiniz akıllı televizyonlarda artık menüler arasında vakit kaybetmenize de gerek yok.

Philips 9435 serisi hakkında daha fazla bilgi almak için linke ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir