Oyuncu bilgisayarımızı topladık! Neler aldık? ShiftDelete.Net ailesi olarak farklı videolar ile karşınızdayız. Bu videomuzda Game Garaj Showroom deneyimlerimizi…

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Game Garaj ile ilgili deneyimimizi anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Hijyen kurallarına titizlik ile uyan Game Garaj, size en uygun ekipman ve bilgisayarı keşfedebilmeniz için tasarlandı. Intel, AMD, Asus ve Nvidia gibi markaların en yeni teknolojilerini deneyimleyebileceğiniz showroom, piyasaya yeni çıkan markaların da cihazlarını deneyimlemenizi sağlıyor.

Tasarlamak istediğiniz oyun bilgisayarını Game Garaj temsilci ile beraber oluşturabilir, donanım konusunda yeterli bilgiye sahip temsilcilerden tavsiye alabilirsiniz. Ayrıca Game Garaj’ın deneyimli ekibi tarafından oluşturulmuş hazır bilgisayarları da inceleyebilirsiniz.

Game Garaj’ın en büyük artılarından bir diğeri internet sitesi üzerinden yapacağınız konfigürasyonu da showroomda deneyimleyebilmeniz. Satın aldığınız cihazı direkt teknik destek ekibine teslim edebilir, başka bir şehirde yaşıyorsanız ücretsiz kargo ile Game Garaj’a gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir