OnePlus 9E için amiral gemisi işlemci iddiası OnePlus 9 serisinin üç farklı modelden oluşması bekleniyor. Sürpriz üye OnePlus 9E için ise amiral gemisi…

Çinli akıllı telefon üreticisi Oppo’dan ayrılarak kurumsallaşan OnePlus, Android dünyasında önemli atılımlar yapmaya devam ediyor. Bu sene, Nord modeli ile yeni bir pazara açılan marka, şimdi de farklı bir rekabete girmeye hazırlanıyor. OnePlus 9E ya da 9 Lite olarak adlandırılması beklenen modelin, 2020 yılının amiral gemisi işlemcisi Snapdragon 865 ile gelebileceği iddia edildi.

Amiral gemisi modellerde karşımıza çıkan Snapdragon 865 işlemcisinde 1 adet yüksek performanslı 2.84 GHz işlem gücünde Kryo 585 çekirdeği  ve 3 adet 2.42 GHz işlem gücünde çalışan Kryo 585 çekirdeği bulunuyor. Aynı zamanda işlemcide enerji performanslı 4 adet 1.8 GHz gücünde çalışan Kryo 585 çekirdeği yer alıyor.

OnePlus 8T

OnePlus 9E kamera özellikleri için ise 8T modeliyle aynı arka kamera ile geleceği de öne sürülen  iddialar arasında. Buna göre OnePlus 9E kamerası, 48 Megapiksel çözünürlüğünde ana kamera, 16 Megapiksel çözünürlüğünde ultra geniş kamera, 5 Megapiksel çözünürlüğünde makro kamera ve 2 Megapiksel çözünürlüğünde derinlik sensörü şeklinde dörtlü bir kurulumla karşımıza çıkabilir. Bu arada ana görselde kullandığımız görseller 8T ve OnePlus 9 render görselleridir. Henüz modelle ilgili bir görsel ya da render sızıntısı ortaya çıkmış değil.

OnePlus 9e için kollar sıvandı; Samsung akıllara geldi!

Son günlerde adını sıkça duyduğumuz OnePlus serisi için yeni bir detay paylaşıldı. OnePlus 9E için kollar sıvanmış olabilir.

Daha önce de Apple, iPhone SE ile Samsung, Galaxy S20 FE ile Xiaomi ise Mi 10T serisiyle uygun fiyatlı amiral gemisi pazarına göz kırpmıştı. Sizce Mayıs ayı gibi karşımıza çıkması beklenen OnePluS 9E iddia edilen özellikleri ile bu modeller ile rekabet edebilir mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir