Netflix yeni Türk dizisi 50m2 için tarihi açıkladı Netflix, platformu Türk yapımı içeriklerle zenginleştirmeyi sürdürüyor. Yeni Türk dizisi 50m2 için çıkış…

Kara mizah türündeki dizi 50m2’nin seyircilerle buluşacağı tarih 27 Ocak olarak açıklandı. Bu duyuru, kısa bir fragman ile yapıldı. Netflix’in, YouTube üzerinden paylaştığı videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

50m2 çıkış tarihi açıklamasından önce, dizinin oyuncu kadrosu ve konusu hakkında bazı detaylar paylaşılmıştı. 50m2’nin oyuncu kadrosunda; Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

BKM‘nin yapımcılığını üstlendiği dizinin konusu ise Engin Öztürk‘ün canlandırdığı Gölge karakteri üzerinden ilerliyor. Gölge, kendisini yetiştiren Nadir’in kirli işlerini yapan bir kiralık katildir. Çocukluğuna dair bir şey hatırlayamayan karakter, geçmişi hakkında bilgi toplamak ister. Bu amaç için Nadir’in sırlarıyla birlikte kaçan Gölge, 50m2’lik bir terzi dükkanına saklanıyor. Akabinde de mahalle sakinleri Gölge’yi, vefat eden terzinin oğlu zanneder.

50m2, bu hikayenin kara mizah tarzında gelişimini izleyiciye sunacak.

Kaybolan metal monolitlerin altından Netflix çıktı!

Bir süredir sosyal medyanın gündeminde yer alan ABD’nin Utah eyaletinde görülen metal monolitler için sırrı çözün video paylaşıldı!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir