Müslüm Gürses’in daha evvel hiç yayımlanmamış müziği dinleyicilerle buluştu

Türkiye’de korsan albümü en çok yapılan isim olan Müslüm Gürses’in bu nedenle saklanmış ve yayınlanmamış müzikleri, Elenor Müzik arşivinden teker teker yayınlanmaya devam ediyor. “Mahzendeki Şarkılar” albümünün yeni müziği “Bir Canım Kaldı”, tüm dijital platformlar üzerinden dinleyicilerin beğenisine sunuldu.

Konuya ait konuşan Elenor Müzik’in sahibi Mükemmel Candan, şöyle konuştu:

“Müslüm Gürses, Elenor Müzik için bir baht, bu türlü büyük bir star ile çalışmak her şirkete nasip olmaz. Elenor ve Müslüm Gürses’in yol arkadaşlığı 40 yıl üzere uzun bir mühlet devam etti ve 50 albüm çalıştık. Müslüm Gürses müzik hayatının en değerli çıkışlarını Elenor’da yaptı, şöhret basamaklarını birlikte tırmandık. Bizim mutabakatlarımız her yıl iki yahut üç albüm yapmak üzere düzenlemişti.

‘Devamı gelecek’

Müslüm Baba Türkiye’de en çok korsanı yapılan sanatçı olması nedeniyle kimi albümleri yayınlayamadık. Elenor Müziğin arşivinde 10 albüm ve 100 eser kaldı. Bunların birinci üçünü ‘Mahzendeki Şarkılar’ serisi olarak piyasaya sunduk. Geriye kalan yedi albümü de önümüzdeki vakitlerde sevenleriyle buluşturacağız.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.