MasterChef’te Atike’nin şaşırtan sitemi: Şu an cehennemde üzereyim

TV8 ekranlarında yayınlanan MasterChef Türkiye, bu hafta da izleyicileri ekran başına topladı.

Yarışmanın son kısmında eleme oyunu oynandı, ipler güzelce gerildi.

Potada olan Vural, Atike, Fatma Işık, Barış, Kıvanç ve Melih vakte karşı yarışırken en yeterli tabağı çıkarmak için hünerlerini sergiledi.

Atike sitem etti

Fakat heyet üyeleriden kelam alan Atike’nin yarışmacı arkadaşlarına ettiği sitem çok konuşuldu.

Mehmet Şef’in “Atike, sen demişsin ‘3 çocuğum var. Onları bıraktım geldim. Bunun için gayret ediyorum.’ Bu kanılarla gelip baya da yedeklerde gayret ettikten sonra. Birinci hafta eleme potasındasın. Herkes kadar sen de gidebilirsin.” kelamları üzerine konuşan Atike, kendisini eleme potasına sokan yarışmacı arkadaşlarını gaye aldı.

“Kendimi kör kuyularda merdivensiz kalmış üzere hissediyorum”

Atike şunları söyledi:

Şu an cehennemde üzereyim esasen. Gelir gelmez kendimi kör kuyularda merdivensiz kalmış üzere hissediyorum. Kazanmaya geldim. Kazanmak için çabaladık. Ana takıma tam girmişken eleme potasından konuta dönmek asla istemiyorum. Bu türlü bir şey gelmeyecek. Kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacağım. Size gerçek düzgün bir tabak sunabilmek için çabalayacağım.

İlk geldiğim vakit hiçbir şeyin farkında değildim. Birinci başta şaşkın şaşkın gezindim. Ahenk sağlayamadım. Müsabakanın gerilimi. Her şey karşıt köşe yapabiliyor zira burada”


“Benim şaşkınlığım ‘Atike mutlaka yazılmayacak’ denmesi ve akabinde potaya çıkarılmam”

Yarışmanın formatının dışında arkadaşlar da değişik davranabiliyor. Bir konuşulan yanlışsız olmuyor. Söylenen kelam içeride farklı yorumlanıyor. İçeride ‘Atike’yi yazmayacağız’ deyip sonrasında yaşananlar. Herkes yazabilir. Beni beni neden yazıp yazmadıklarını sorgulamam. Benim şaşkınlığım ‘Atike katiyen yazılmayacak’ denmesi ve akabinde potaya çıkarılmam. Onların takdiri ancak durum bu.”

Öte yandan Mehmet Yalçınkaya, Danilo Zanna ve Somer Sivrioğlu’nun heyet üyesi olduğu müsabakada elenerek hayallerine veda eden yarışmacı Melih oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.