LG’den evcil hayvan dostu dik süpürge: A9 Cordzero PetNBed

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, ürün gamına evcil hayvan dostu dik süpürge A9 Cordzero PetNBed modelini de ekledi.

LG tarafından tanıtılan AEROSCIENCE teknolojisine sahip yeni kablosuz dik süpürge A9 CordZero PetNBed, evcil dostlarımızla yaşadığımız alanları mükemmel şekilde temizleyerek hijyenik hale getiriyor. Üstelik yatak yüzeyine uygun başlığı ile, temizlik konusunda hassas olan herkesin ortak sorunu olan yatak temizliği konusuna da çözüm getiriyor. Firmadan yapılan açıklamaya göre LG A9 CordZero PetNBed ile sunulan AEROSCIENCE, LG’nin güçlü mini siklonlardan yararlanarak toz parçacıklarını ayırdığı hava akımlı süpürge teknolojisi olarak biliniyor. LG A9 CordZero PetNBed, bu teknoloji sayesinde, en ufak toz zerresini bile alarak tertemiz, tüy, toz ve kirden arınmış ortamlar yaratıyor. LG A9 CordZero PetNBed, mükemmel toz ve tüy toplama özelliğinin yanı sıra, etrafa saçılan parçacıkları toplama konusunda da iddialı. A9 CordZero’da bulunan Power Drive Nozzle içindeki doğrudan tahrikli motor, süpürme işlemi sırasında silindiri döndürerek etkili parçacık toplama özelliği sağlıyor.

Yıkanabilir filtreli LG A9 CordZero PetNBed dik süpürge güçlü bir seçenek

LG Türkiye’ye göre süpürgelerin en büyük problemlerinden biri de zaman içerisinde kirlenen ve artık işlevini yitiren filtreler. LG A9 CordZero PetNBed, yıkanabilir filtreleriyle bu soruna da çözüm oluyor. Çıkartılıp yıkanabilen metal, bez ön ve ince toz filtreler, zaman içerisinde süpürgenin filtresinde biriken kirlerin temizlenmesine, makinenin ilk günkü performansını devam ettirmesine olanak tanıyor.

Kolayca değiştirilebilen çift bataryası ise, LG A9 CordZero PetNBed’in 80 dakikaya kadar çalışmasına olanak tanıyor. Tek dokunmayla kolayca, açık-kapalı ve turbo modları arasında değişebilen güç seviyesi, duvara asılabilmesinin yanı sıra, ayakta ya da kompakt modda da saklanabilmesi, teleskopik borusunun, 4 farklı uzunluk ayarlama seçeneği ile daha fazla çok yönlülük sağlaması, LG A9 CordZero PetNBed’i cazip kılan diğer özellikler arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir