JLab Go Air İnceleme – Tasarıma hayran kaldık ShiftDelete.Net ailesi olarak bugün fiyat performans konusunda iddialı olan Jlab Go Air inceleme videosu…

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda JLab Go Air kulaklık ile ilgili deneyimimizi anlattık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Şarj kutusu ile birlikte yaklaşık 20 saat kullanım süresi sunan kulaklık, günlük ihtiyacınızı fazlasıyla karşılıyor. Şarj kutusunda bulunan USB kablo sayesinde herhangi bir ekstra kabloya ihtiyaç duymadan cihazınızı direkt olarak şarj edebilirsiniz.

JLab Go Air’e sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.  

200 TL altı TWS kulaklıklar arasında iddialı olan model, görünümüyle kullanıcıları hayran bırakıyor. Kullanım kolaylığı konusunda da iyi bir deneyim eldebileceğiniz cihaz, vazgeçilmez aksesuarlarınızdan biri olacak.

Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan kulaklık, bağlantı konusunda bekleneni karşılıyor. Dual connect özelliği sayesinde hem tek hem de çift olarak kullanılabilen aksesuar, şarkı geçişleri ve arama cevaplama gibi işlemler için dokunmatik yüzeye sahip.

JLab Go Air’e sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir