Galaxy Z Flip 3 fiyatıyla kullanıcıları sevindirebilir Bugüne kadar tanıttığı katlanabilir telefon modellerinde istediği başarıyı elde edemeyen Samsung, önümüzdeki…

Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları (DSCC) CEO’su Ross Young, Samsung’un önümüzdeki yıl 3 farklı katlanabilir telefon piyasaya sürebileceğini ve bunlardan birinin Galaxy Z Flip Lite olmasının muhtemel olduğunu açıkladı.

GalaxyClub, son yayınladığı raporda SM-F720F model numarasına sahip Galaxy Z Flip 3 modeli ile karşılaştığını açıkladı. Genel olarak Samsung’un belirlediği model numaraları “B” ile bitiyorsa 5G desteklediği anlamına gelir. Raporda yer alan modelin numarasında bu harfin yer almaması cihazın 4G/LTE ile geleceğine işaret ediyor.

Model numarası üzerinden yürütülen düşüncede yeni katlanabilir telefonun 5G desteklememesi demek aynı zamanda daha uygun fiyatlı olacağını da gösteriyor. Bu düşünceyi, şimdiye kadar ortaya çıkan birçok sızıntıda Z Flip 3 modelinin bin doların altında olacağının iddia edilmesi de güçlü kılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir