‘Galaxy S21 Ultra altın kaplama’ geliyor Samsung Galaxy S21 Ultra altın kaplama versiyonu fiyatı ile dudak uçuklatacak. Caviar, S21 Ultra’nın…

Rus meşeili Caviar, Samsung’un henüz resmi olarak çıkış yapmayan amiral gemisine de el attı. Şirket; telefonu, 18 karat altınla kaplayacak. Bu özel tasarıma sahip cihazın fiyatı ise 63 bin dolar olacak. Cihazın tasarım görselini aşağıda görebilirsiniz.

Samsung Galaxy S21 Ultra altın kaplama versiyonu öncesinde Caviar, PlayStation 5 için de aynı çalışmayı yaptı. Şirket, oyun konsolunu 20 kilogram saf altınla giydirdi ancak cihaz için henüz bir fiyat açıklaması yapılmadı.

Galaxy S21 Ultra’nın sızdırılan özellikleri

Henüz tanıtılmayan Galaxy S21 Ultra için birçok detay ortaya çıktı. Gün yüzüne çıkan bu bilgiler arasında dikkat çeken nokta ise kamera oldu. Cihaz; OIS destekli 108 Megapiksel geniş açılı ana kameraya, 12 Megapiksel ultra geniş açılı kameraya, 10 Megapiksel f/2.4 diyaframa sahip ve f/4.9 diyafram değerindeki telefoto lense sahip olacak.

Galaxy S21 Ultra ön tarafında ise 40 Megapiksel çözünürlüğünde kameraya yer verilmesi bekleniyor. f/2.2 diyaframa sahip olan bu kamera, 80 derece görüş açısına sahip olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir