Koronavirüste son durum açıklandı

SON DAKİKA HABERLERİ için ayrıca HABERTURK.COM uygulamasını, App Store Google Play Twitter hesabımızı takip edebilirsiniz.

Read more
Mevlüt Çavuşoğlu coronaya yakalandı

Mevlüt Çavuşoğlu coronaya yakalandı

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu Twitter hesabından yaptığı açıklamada “Bugün yaptırdığım Covid-19 testim pozitif çıktı. Hamdolsun, hastalığı hafif geçiriyorum. Çalışmalarıma ara vermeden bir süre evden devam edeceğim.” ifadelerini…

Read more
Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüse yakalandı

Cumhurbaşkanı Erdoğan corona virüse yakalandı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Twitter’dan yaptığı açıklamada, kendisinin ve eşinin corona virüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı. Erdoğan, “Bugün hafif belirtiler üzerine eşimle birlikte yaptırdığımız COVID-19 testimizin sonucu pozitif…

Read more
Avrupa Konseyi'nden Osman Kavala kararı

Avrupa Konseyi’nden Osman Kavala kararı

Avrupa Konseyi Bakanlar Komitesi, Osman Kavala hakkında kritik bir karar aldı. Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi’nin (AİHM) Kavala kararıyla ilgili ihlal prosedürü başlatma konusunda yeni bir oylama yaptı….

Read more
MSB duyurdu! Suriye ve Irak'ta 6 terörist etkisiz

MSB duyurdu! Suriye ve Irak’ta 6 terörist etkisiz

Bakanlıktan yapılan açıklamada, “Irak’ın kuzeyindeki Pençe-Şimşek bölgesinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist ile Barış Pınarı bölgesine saldırı girişiminde bulunan 4 PKK/YPG’li terörist etkisiz hale getirildi.” bilgisi paylaşıldı.

Read more
AB'den Rusya ve ABD'ye çağrı

AB’den Rusya ve ABD’ye çağrı

AB Dış İlişkiler ve Güvenlik Politikası Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, Rusya ile ilgili blog yazısında, diplomasinin, benzer düşünen tarafların ortaklığıyla yürütülmesi halinde en iyi sonucu vereceğini belirtti….

Read more