Erzurum’da hayatta kalmak Steam’de Türk oyun firması Proximity Games tarafından geliştirilen hayatta kalma temasına sahip Erzurum, Steam…

Son zamanlarda oldukça popüler olan hayatta kalma temasında ilerleyen oyunda Türkiye’nin en soğuk şehirlerinden olan Erzurum’un ıssız bölgelerinde seyahat ederken, göktaşı düşmesi sonucu etkilenmiş doğadan da nasibimizi alacağız.

Bu zorlu şartlarla mücadele edebilmek için odun veya kömür toplayıp ateş yakarak kendinizi ısıtabilecek, uyumak için yatak yapabileceksiniz. Kısacası bir hayatta kalma oyununda gereken her şeyi yapma imkanına erişeceksiniz. Dinamik hava koşullarının olduğu Erzurum’da kendi silahlarımızı yapmanın yanında, bulduğumuz tüfek ve tabanca gibi silahları da kullanabileceğiz.

20 Ocak 2021 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek oyunda, hikaye modunun yanı sıra serbest mod ve  daha zor bir oyun deneyimi isteyen oyuncular için meydan okuma modu olacak. 9 kilometrelik bir açık dünya üzerine kurulu oyun, aynı zamanda 30’dan fazla keşfedilebilir bölge içeriyor. Oyun ayrıca FPS ve 3PS olarak iki farklı görüş açısı sunacak.

Oyunun minimum istenilen sistem gereksinimleri ise şöyle:

İşletim Sistemi: 64 bits Windows

İşlemci: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]

Bellek: 4 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 or AMD Radeon R9 290

DirectX: Sürüm 11

Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir