Epic Games yılbaşı indirimleri ile öne çıkanlar Epic Games yılbaşı indirimleri ile birçok oyunun fiyatı düştü. Ayrıca Epic Kupon da fırsatları genişletiyor…

Popüler oyun dağıtıcısı Epic Games, ücretsiz oyunlarının yanı sıra yılbaşına özel olarak belli oyunlarda indirim yaptı. Bu bağlamda; Assassin’s Creed Valhalla fiyatı 269 liradan 223 liraya, Watch Dogs: Legion  fiyatı 269 liradan 180 liraya, Crysis Remastered fiyatı 133,99 liradan 80,39 liraya, Mafia Trilogy fiyatı 374 liradan 280,50 liraya düştü. Ayrıca Epic Kupon ile bu oyunlarda 60 lira daha tasarruf edilebiliyor. Kuponu almak ve diğer fırsatları görebilmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Peki Epic Games’in verdiği 60 tl kupon nasıl kullanılır? İlk olarak kuponu kullanabilmek için 79,99 lira veya daha yüksek fiyatlı bir oyunun satın alınması gerekiyor. Satın alma işlemini yaparken Epic Kuponu otomatik olarak uygulanıyor gaziantep escort ancak uygulanmaması durumunda kuponlar kısmında seçim yaparak ilerleyebilirsiniz.

Ayrıca Epic Games yılbaşı indirimleri kapsamında öne çıkan fırsatlar arasında bugünlerde gündemden düşmeyen Cyberpunk 2077 de yer alıyor. 249 lira fiyatla çıkış yapan oyun, Epic Kuponu ile birlikte 189 liraya satın alınabiliyor.

Sony, Cyberpunk 2077’yi kaldırdı

Sony, Cyberpunk 2077’yi kaldırdı

Cyberpunk 2077 PS Store kataloğundan kaldırıldı ve oyunculara para iadesi yapılacak. İşte Sony tarafından konu hakkında açıklama yapıldı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir