Energy Sistem Smart 6 İnceleme – Bu kulaklığı sevdik! Özellikle oyuncular tarafından tercih edilen kulaküstü kulaklık modeli olan Energy Sistem Smart 6 inceleme…

ShiftDelete.Net YouTube kanalında farklı içerikler ile karşınıza çıkmaya devam ediyoruz. Bu videomuzda Energy Sistem Smart 6 deneyimimizi aktardık. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Energy Sistem Smart 6’ya sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.

Energy Sistem hakkında daha fazla detay içinse bu linke ulaşabilirsiniz.

Özellikle oyuncuların tercih ettiği Energy Sistem Smart 6 modeli, kulağı kavrayan yapısı sayesinde dışarıdan gelen sesleri yüksek oranda engelliyor. 90 derece dönebilen kulak kapaklarına sahip olan model, ergonomik yapısı sayesinde saatlerce kullanıma olanak sağlıyor.

Rakiplerine göre düşük fiyat etiketine sahip olan aksesuar, Bluetooth 4.2 teknolojisini kullanıyor. Li-Po batarya ile gelen cihaz, yüzde 50 ses seviyesinde yaklaşık 23 saat kullanım süresi sunuyor. Micro USB şarj girişine sahip olan Smart 6, ortalama 3 saatte şarj oluyor.

17.5 x 20.5 x 7.5 cm boyutları ve 201 gram ağırlığı ile ergonomik boyutlara sahip olan aksesuarın tasarımı birçok kullanıcı tarafından beğeniliyor. Google Asistan ve Siri ile uyumlu çalışan cihazı 32 ohm empedansa ve 115 dB ses seviyesine sahip.

Energy Sistem Smart 6’ya sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir