En iddialı scooter servisi BinBin’i denedik! Oldukça iddialı olan ve İstanbul’da daha fazla alanda faaliyet göstermek için çalışmalarına devam eden…

Kiralamak istediğiniz araçta bulunan QR kodu uygulama üzerinden tarattıktan sonra aracı direkt olarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Kullanımın ardından park ettiğiniz aracı kitlemeniz ve fotoğrafını çekmeniz yeterli olacaktır.

ShiftDelete.Net okurlarına özel kampanya

ShiftDelete.Net – BinBin işbirliğiyle 2021 yılı şerefine yüzde 21 indirim sizlerle. 8 Ocak 2021 tarihine kadar geçerli olan indirimden yararlanmak için ”Sürüşü bitir” butununa bastıktan sonra karşısınıza çıkan hediye kuponu penceresinden kampanyayı  seçmeniz yeterli.

BinBin Mobil Uygulamasına ulaşmak için: App Store  &  Google Play

BinBin nerede ve nasıl hizmet veriyor?

BinBin uygulamasını indirdikten sonra ilk kullanıma özel yüzde 10 indirim hakkına sahip olacaksınız. Tek sürüşte 35 km yol katedebileceğiniz elektrikli scooter modelleri, beklentilerinizi fazlasıyla karşılayacak. Hijyen standartlarına uyularak her gün dezenfekte edilen scooterlar, sağlığınız açısından sorun teşkil etmeyecek.

Zil Çal özelliği sayesinde kiralamak istediğiniz scooterı bulamadığınızda cihazın ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Eco, D ve Sport modu bulunan scooter modelleri, sahip olduğu ekran sayesinde anlık olarak hızınızı gösterebiliyor.

Şimdilik YTÜ Davutpaşa Yerleşkesi, İTÜ Ayazağa Yerleşkesi, İGA Dış Hatlar Terminali, İGA İç Hatlar Terminali, Fatih ve Üsküdar’da kullanabileceğiniz BinBin, kullanıcıların geri bildirimleriyle daha fazla yerde hizmet veriyor. Bulunduğunuz bölgede BinBin hizmetine sahip olmak için uygulama üzerinden geri bildirimde bulunabilirsiniz.

BinBin Mobil Uygulamasına ulaşmak için: App Store  &  Google Play

BinBin’in sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabiliirsiniz:

Web Sayfası: www.binbin.tech

Instagram: https://bit.ly/3pqCFrl

Twitter: https://bit.ly/3aKqem9

Facebook: http://bit.ly/3hmx1Ul

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir