Elektrikli Mini inceleme: Frene basmadan kullandım MINI, ilk kez tam elektrikli otomobil üretti. MINI Cooper SE isimli bu modeli ise Hakkı Alkan inceledi…

MINI Cooper SE, tüketicilerin karşısına; Classic, Signature ve Iconic olmak üzere üç farklı paketle çıkıyor. Aracın Türkiye fiyatı ise; Classic için 385.993 TL, Signature için 416.745 TL ve Iconic için 454.561TL oldu.

Amerika’da, Green Car Journal otoriteleri tarafından ‘Yılın En Çevreci Şehir Otomobili Ödülü’ne layık görülen MINI aracı, Hakkı Alkan inceledi. İncelemede; aracın tasarımı, donanımı ve sunduğu deneyim değerlendirildi. İnceleme videosunu aşağıda görebilirsiniz.

Aracın teknik detaylarına bakacak olursak; otomobilin kalbinde 184 beygir motor bulunuyor. Bu motor ile birlikte araç 0’dan 100 kilometre hıza 7.3 saniyede ulaşabiliyor. Elektrikli otomobilin maksimum hızının ise 150 km/s olduğu tanıtımında açıklanmıştı.

MINI Cooper SE hakkında ne düşünüyorsunuz? Görüş ve önerilerinizi yorumlar bölümünde bizlerle paylaşabilirsiniz.

Formula 1’in en iyi yarışı Türkiye GP seçildi

Formula 1’in web sitesinde yapılan ankete göre 2020 yılının en iyi yarışının sonuçları açıklandı. Neticeye göre yılın en iyi yarışı Türkiye Grand Prix oldu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir