Efsanevi yapım şirketi iflas etti 1924 yılında kurulan MGM (Metro Goldwyn Mayer) iflas etti. İflas açıklamasının ardınan şirket tüm içeriklerini…

Sinemanın ilk adımlarını attığı ve filmlerin sessiz olduğu dönemlerden bu yana faaliyet gösteren şirket; James Bond, The Hobbit, Wizard of Oz, Ben Hur ve Gone with the Wind gibi kült yapımları izleyicilere sundu. Bu yapımların yanı sıra; Tom ve Jerry, Pembe Panter gibi yapımlar da MGM’nin imzasını taşıyor.

Metro Goldwyn Mayer iflas haberleriyle birlikte James Bond serisinin akıbeti de merak konusu oldu. Serinin yeni filmi ‘No Time to Die’ için beklentiler bu yıl çıkmasıydı ancak pandemi nedeniyle vizyon tarihinde iki kez erteleme yapıldı. Son olarak ise filmin 2 Nisan 2021‘de vizyona gireceği açıklanmıştı. Metro Goldwyn Mayer’in iflas etmesinin bu durumu etkileyip etkilemeyeceği de merak konusu oldu.

Yapımlarında kullandığı meşhur ‘intro’ kısmıyla da bilinen şirkete, Netflix ile Apple‘ın talip olduğu yönünde iddialar var.

Netflix, The Witcher 2. sezon için ipucu verdi

Netflix, bir süredir gündemde olan popüler dizisi The Witcher ile ilgili ipucu paylaştı. İpuçları arasında 2. sezon senaryosu yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir