Dedikoduydu Belgelendi: Ünlü Oyuncu Kendisinden Büyük Sevgilisi İle Yakalandı

Mahkum dizisinde Savaş karakterini canlandıran İsmail Hacıoğlu’nun kendisinden büyük hoş oyuncu Aslıhan Gürbüz ile aşk yaşadığı tez ediliyordu. 4 aydır argümanları doğrulamaya çalışan magazin muhabirleri sonunda sır üzere saklanan aşıkları görüntülemeyi başardı.

Bir müddettir 36 yaşındaki oyuncu İsmail Hacıoğlu ile 39 yaşındaki oyuncu Aslıhan Gürbüz’ün aşk yaşadığı tez ediliyordu. Ünlü oyuncular hakkındaki aşk savları gerçek çıktı. Aslıhan Gürbüz ile İsmail Hacıoğlu çıktıkları Çeşme tatilinde birinci sefer birlikte görüntülendi.

ÇEŞME’DE GÖRÜNTÜLENDİLER

Son olarak final yapan Günahsızlar Apartmanı dizisinde canlandırdığı Ceylan karakteriyle izleyici karşısına çıkan Aslıhan Gürbüz ile, dönem finali yapan Mahkum dizisinin yıldızı İsmail Hacıoğlu birinci sefer İzmir Çeşme’de akşam yemeği sonrası objektiflere yakalandı.

Milliyet’ten Deni Boy’un haberine nazaran; Yaşadığı aşklarla magazin gündeminden düşmeyen İsmail Hacıoğlu, evvelki akşam yeni sevgilisiyle görüntülendi. 36 yaşındaki oyuncu, dört aydır birlikte olduğu, kendisinden üç yaş büyük meslektaşı Aslıhan Gürbüz ile birinci sefer Çeşme’de objektiflere yansıdı.

KARŞILARINDA KAMERALARI GÖRÜNCE ŞAŞIRDILAR

Gözlerden uzak aşklarını yaşamayı tercih eden yeni sevgililer, akşam yemeğinde kendilerine eşlik eden Selim Bayrak ve sevgilisi Emel Karaköse, patlayan flaşlar karşısında ne yapacaklarını şaşırdı. Basın mensuplarına “İyi akşamlar” diyen Hacıoğlu ve Gürbüz, araçlarına binerek oradan uzaklaştılar.

MEĞER HOŞ OYUNCU İSMAİL HACIOĞLU’NUN KIZ KARDEŞİYMİŞ

2001 yılında yer aldığı Bana Baht Lisana sinemasıyla oyunculuğa adım atan İsmail Hacıoğlu; İmtihan, Kabadayı, Meryem, Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu ve Ayla üzere üretimlerde rol aldı. Oyuncu İsmail Hacıoğlu’nun hakkında şaşırtan bir ayrıntı ortaya çıktı. Meğerse İsmail Hacıoğlu’nun kız kardeşi de oyuncuymuş.

İsmail Hacıoğlu’nun kız kardeşi Kardelen Hacıoğlu kendisi üzere oyuncu. Hoşluğuyla büyüleyen İsmail Hacıoğlu’nun kız kardeşi Kardelen Hacıoğlu toplumsal medyada ilgi odağı oldu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.