Cyberpunk 2077 için 1.06 güncellemesi çıktı Yapımcı şirket CD Projekt RED, Cyberpunk 2077’yi geliştirmeye devam ediyor. Şimdi de Cyberpunk 2077 …

Cyberpunk 2077 resmi sitesinde yayınlanan yama notlarına göre, 1.06 sürümü büyük düzeltmeler yerine küçük düzeltmeler için çıkarılmış acil bir güncelleme sayılabilir. Oyuncular, son zamanlarda kayıt dosyalarının çökmesi ve Maelstrom görevi ile ilgili pek çok hata olduğunu belirtirken, yapımcı şirket de güncelleme için fazla beklemek istememiş.

Cyberpunk 2077 1.06 güncellemesi ile düzeltilen hatalar:

Dum Dum artık Totentanz girişinde kaybolmayacak. Konsol özel: Çökmeleri azaltmaya yarayan gelişmiş bellek yönetimi ve kararlılığı PC özel: Kayıt dosyası için 8 MB’lık boyut limiti kaldırıldı. Ancak kaldırılan bu limit, daha önce çöken kayıt dosyalarını onarmıyor.

Cyberpunk 2077 için zaman zaman bu tarz küçük güncellemelerin gelmesi beklenirken, esas büyük güncellemelerin Ocak ve Şubat aylarında yayınlanması bekleniyor. Oyun her ne kadar olaylı bir şekilde çıkış yapsa da oyuncu yanlısı CD Projekt RED‘in oyunu düzelteceğine inanılıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir