Çıkmaz sokakta çocukları taciz eden şahıs tutuklandı

Pamukkale ilçesi Dokuzkavaklar Mahallesi’nde 09 Nisan 2022 tarihinde meydana gelen olayda; çıkmaz sokakta bulunan metruk bir binanın oluşturduğu tenha noktayı fırsat bilen şüpheli, sokağın sonundaki boş alanda oyun oynayan çocukları izlemeye başladı.

Oturarak çocukları izlediği noktadan ayağa kalkan şahıs, yaklaşık 15 dakika boyunca müstehcen hakaretler sergileyerek çocuklara istismarda bulundu. Daha sonra müstehcen hareketlerini sürdürerek çocukların oyun oynadığı bahçe duvarına kadar ilerleyen tacizci, yandaki bir apartmanda oturan bir kişinin durumu fark edip bağırmasıyla kaçarak bölgeden uzaklaştı.

10 GÜN SONRA YAKALANDI

Çocukların durumu ailelerine söylemesi üzerine güvenlik kameralarını inceleyen mahalle sakinleri, sapığın yaptığı hareketleri görüp 112 Acil Çağrı Merkezi’ne ihbarda bulundu. Olay yerine gelen güvenlik güçleri 10 gün boyunca izlediği 28 kamera görüntüsü sonrası şahsın M.A. (40) olduğunu belirledi. Düzenlenen operasyon sonucu M.A. saklandığı yerde yakalandı.

SABIKALI ÇIKTI

İşlemleri için götürüldüğü merkezde sapığın daha önceden ‘Cinsel taciz ve istismar’ suçlarından sabıka kaydı olduğu ortaya çıktı. Sabıkalı tacizci, tamamlanan işlemlerinin ardından çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.