CHP’li Deniz Yavuzyılmaz paylaştı: İşte AKP’li bürokratlara verilen araçların özellikleri

CHP’li Deniz Yavuzyılmaz, İstanbul Yeni Havalimanı Raylı Sistem Danışmanlık İşi Şartnamesi’ndeki sağlanacak araçların detaylarını paylaştı.

Yavuzyılmaz toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımında, “İstanbul Yeni Havalimanı Raylı Sistem Danışmanlık İşi Şartnamesine nazaran; AK Partili bürokratların altına çekilen lüks araçların özellikleri 4X4 arazi aracı, 2.0 cc üzeri, yeni model, en üst donanıma sahip VW Tiguan, Audi Q3, KİA Sportage! Tanesi en az 2 milyon TL!” tabirlerine yer verdi.

Yavuzyılmaz’ın paylaştığı şartname dokümanında şunlar kaydedildi:

“Danışman, yönetim yetkililerinin işlerini takip etmesi, şantiye ve iş yeri denetlemelerinde kullanılması için bütün masrafları kendisine ilişkin olmak üzere şoförleri dahil 12 adet binek araç (modeli itibariyle yeni, 2.0 cc üzeri en az C segmentinde sınıfının en üst donanımına sahip VW Jetta, Audi A3 yahut eşdeğeri) ile şoförleri harı. 6 adet 4×4 arazi aracı (modeli itibariyle yeni, 2.0 cc üzeri en az SUV orta sınıfının en üstü donanımına sahip VW Tiguan, KİA Sportage, Audi Q3 yahut eşdeğeri) temin edecektir.

Şehir içi kullanımına uygun araçlar yönetimin talep tarihini izleyen 30 gün içerisinde teslim edilecek ve iş sonuna kadar yönetimin kullanımına tahsis edilecektir.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.