Bu Mac’leri almayın! M1’li MacBook Pro inceleme Yakın bir zaman içerisinde yeni Mac almak gibi bir niyetiniz varsa bu video tam size göre! 10 Kasım’…

10 Kasım’da düzenlenen One More Thing etkinliğinde tanıtılan Apple M1 işlemcili 13 inç MacBook Pro modelinin ilk bakış videosunda kısa bir render işlemi gerçekleştirmiş ve sonucuna hayran kalmıştık. Aşağıdan izleyebileceğiniz inceleme videosunda ise M1 MacBoook performansını Intel işlemcili Mac’ler ile karşılaştırdık. Şaşırtıcı sonucu görmeniz için daha fazla sözü uzatmadan sizi videomuz ile baş başa bırakalım.

M1 işlemcili yeni MacBook Pro’lara sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.

M1 işlemcili 13 inç MacBook Pro, 8 çekirdekli CPU, 2,8 kata kadar daha hızlı performans sunarak kullanıcıların yüzünü gülümsetmeyi başarıyor ve grafikler 5 kat daha hızlı grafik performansı sağlıyor.

5 nm Apple M1 çipi, Thunderbolt ve USB 4 desteğini desteklediğini ve saniyede 11 trilyon işlemi işleyebilen 16 çekirdekli Neural Engine ile dünyanın en hızlı entegre grafik kartına sahip.

Eski modellere göre 3 kata kadar daha hızlı işlemci performansı ve 6 kata kadar daha hızlı grafik arabirimi performansı sunan yeni MacBook Pro, macOS Big Sur ile kullanıcılara yeni yetenekler katıyor. Güç tarafındaysa, yeni M1 işlemcisi sayesinde tek bir şarjla 20 saate kadar video oynatma süresi sunulabiliyor.

M1 işlemcili yeni MacBook Pro’lara sahip olmak için linke ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir