Amazon 39 TL’lik oyunu ücretsiz yaptı İndirim ve ücretsiz oyun haberlerine bir yenisi daha eklendi. Amazon Prime Gaming 39 TL’lik oyunu ücretsiz…

Yemek pişirme temasındaki Overcooked isimli oyun, Amazon’un Prime üyelerine ücretsiz olarak sunuldu. Oyunu almak için ilk olarak bu bağlantı üzerinden Prime Gaming’in ana sayfasına gidebilirsiniz. Akabinde sayfadaki ‘oyunlar’ başlığı altından Overcooked’ı , 22 Ocak tarihine kadar kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Amazon Prime Gaming’in ücretsiz yaptığı Overcooked, bir yemek pişirme oyunu ve şu şekilde tanımlanıyor: “Overcooked, bir ila dört oyuncu için birlikte oynanan kaotik bir yemek pişirme oyunudur. Siz ve şef arkadaşlarınız birlikte çalışarak müşteriler kızıp gitmeden önce lezzetli siparişleri pişirip servis etmelisiniz. Bıçaklarınızı bileyin ve aşçı önlüklerinizi silkeleyin.”

Öte yandan Amazon Prime Gaming tarafından ücretsiz yapılan oyun, yeni nesil aksiyon oyunları gibi, yüksek sistem bileşenleri istemiyor.

Oyunun sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (32-bit)
İşlemci: 2.4 GHz – Çift Çekirdek
Bellek: 2 GB RAM
Ekran Kartı: GeForce 8800 GT / AMD HD 6850 / Intel HD Graphics 4400 veya daha yüksek
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 750 MB kullanılabilir depolama alanı

CD Projekt Red’in başı dertte: Cyberpunk 2077’ye dava

CD Projekt Red’in başı dertte: Cyberpunk 2077’ye dava

Son günlerin tartışılan oyun şirketi CD Projekt Red’in (CDPR) başı sorunlu çıkışıyla gündemde olan Cyberpunk 2077 yüzünden belaya girdi. Bir hukuk firması, CDPR’ye dava açtı, yatırımcılar ve oyunculara yargı sürecine dahil olmaları için çağrıda bulundu. Cyberpunk 2077 için 1.06 güncellemesi çıktı Rosen Hukuk Bürosu, CD Projekt Red’e toplu dava açtı Bloomberg’in haberine göre; CD Projekt Red’e davayı kurumsal dolandırıcılık, güvene dayalı görev ihlalleri, mali hatalardan zarar gören bireysel ve kurumsal yatırımcıları temsil eden Rosen Hukuk Bürosu açtı. ABD’de yatırımcıları savunurken agresif stratejisi ile dikkat