Acun Ilıcalı, EXXEN üyelik fiyatını açıkladı! Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2021 itibarıyla yayın hayatına başlayacak çevrimiçi yayın …

Dijital içerik platformlarının daha fazla ilgi görmeye başladığı bu dönemde, ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı‘nın bu alanda bir adam atacağını öğrenmiştik. Acun Ilıcalı’nın yeni kanalı için geri sayım başladı.

Enes Batur, Tolga Çevik gibi birçok ünlü sanatçı ve YouTube içerik üreticisi ile anlaşan Ilıcalı, iki gün içerisinde yayın hayatına başlayacak çevrimiçi yayın platformu Exxen’in üyelik fiyatını Instagram hesabından duyurdu.

Yerli Netflix olarak nitelendirilen platformun aylık 9.90 TL üyelik ücreti olacağını açıklayan Acun Ilıcalı, ilk 7 gün için de ücretsiz deneme süresi tanınacağını belirtti.

EXXEN’e nasıl üye olunur?

Merakla beklenen EXXEN platformuna üye alımı 1 Ocak itibarıyla açılacak. Bugün Acun Ilıcalı’nın açıkladığı üyelik fiyatlarından sonra birçok kullanıcının tercih etmesi beklenen platform için henüz üyelik sayfası yayınlanmadı. Yayınlandığı an nasıl üye olunabileceğine dair sizleri bilgilendireceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir