250 TL altı en iyi bluetooth hoparlörler 250 TL altı en iyi hoparlörler listesi ile karşınızdayız. Bu listede fiyat performans ürünlerini göreceksiniz…

Müzik dinlemek artık pek çok kişi için alışkanlık haline geldi. Gerek ofiste çalışırken gerekse toplu taşımada edinilen müzik dinleme alışkanlığının evlere taşınmasıyla müzik dinleme seçenekleri de çeşitlendi. Evden çalışma sistemine geçen milyonlarca kişi işine odaklanmak için müzik dinlemeyi tercih ediyor. Burada ise kulaklığın bağlayıcılığından sıkılanlar için hoparlörler devreye giriyor.

Hoparlörler yalnızca müzik dinlerken değil, evde dizi ya da film izlerken de kullanılırken, ayrıca oyun deneyimini bir üst seviyeye taşıyan cihazlardan da bir tanesi oluyor. Hal böyle olunca uygun fiyatlı ve yüksek performans sunan ürünler, günümüzde fiyatların da oldukça hızlı yükselmesi sebebiyle tercih ediliyor.

Peki, 250 TL altı en iyi hoparlörler hangileri? 

JBL Go 2 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Sevilen ses cihazlarıyla dikkat çeken JBL, taşınabilir ve su geçirmez bir hoparlör ile listemize giriyor. JBL GO 2 taşınabilir bluetooth hoparlör, su geçirmeyen özelliğine ek olarak 12 farklı renk seçeneği ile pek çok zevke sesleniyor.

Gelelim ürünün teknik özelliklerine. Sunulan 12 farklı renk seçeneği ile, JBL Go 2’nin toplam gücü, 3W olarak karşımıza çıkıyor. Küçük formuyla ele sığacak boyutlara sahip olan bu hoparlör çantaya atıp taşınabilecek türden bir hoparlör, yüksek ses kalitesi ise bu noktada doyuruyor. Bluetooth teknolojisine dayanan JBL Go 2, NFC özelliğini bünyesinde bulundurmuyor. Su geçirmeyen özelliği ile 5 saat boyunca dayanabilen bu hoparlörün 86 mm x 71.2 mm x 31.6 mm boyutlarına sahip olmasının yanında 184 gram bir ağırlığı bulunuyor.

JBL GO 2 modelini 234.90 TL‘ye buradan satın alabilirsiniz.

1 2 3 4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir