2020’nin en iyi kameraya sahip telefonları belirlendi DxOMark, 2020 yılının en iyi kameraya sahip telefonları listesini yayımladı. Açıklanan listede, Huawei…

DxOMark’ın paylaştığı verilere göre en iyi fotoğraf çeken telefon Huawei Mate 40 Pro Plus oldu. Mate 40 Pro Plus aynı zamanda gece performansı tarafında da en iyi olmayı başardı. Video kriterinde ise en iyi unvanına Huawei Mate 40 Pro layık görüldü. En iyi ‘bokeh’ efekti kıstasında ise Mate 40 Pro ve Samsung Galaxy S20 Ultra ‘en iyi’ seçildi. ‘Tele’ performansı için ise Xiaomi Mi 10 Ultra zirvede yer aldı.

2020 yılının en iyi kameraya sahip telefonları listesinde Huawei’nin dominasyonu net şekilde görülüyor. Xiaomi ve Samsung tarafından da listeye birer telefon alınsa da Huawei 4 alanda en iyi olmayı başardı. Ayrıca listede herhangi bir iPhone modelinin yer almaması da şaşırtıcı unsurlardan biri oldu.

2020 yılındaki en iyi kameraya sahip telefonlar

Fotoğraf: Huawei Mate 40 Pro+

Video: Huawei Mate 40 Pro

Gece performansı: Huawei Mate 40 Pro+

Bokeh efekti: Huawei Mate 40 Pro / Samsung Galaxy S20 Ultra

Tele: Xiaomi Mi 10 Ultra

‘Galaxy S21 Ultra altın kaplama’ geliyor

Samsung Galaxy S21 Ultra altın kaplama versiyonu fiyatı ile dudak uçuklatacak. Caviar, S21 Ultra’nın altın kaplanmış versiyonu için tasarım görsellerini de paylaştı.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir