Melisa Döngel’den ‘uçak krizi’ iddialarına yanıt!

Melisa Döngel'den 'uçak krizi' iddialarına yanıt!

Son dönemin parlayan yıldızlarından biri olan genç oyuncu Melisa Döngel, hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı. Aylar önce arkadaşlarıyla gittiği bir kafeye alınmadığı için, kavga eden ve çalışanlara, “Siz bittiniz, sizi bitireceğim” diyerek tehditler savurduğuna ilişkin haberlerle gündeme gelen oyuncunun, bu kez de uçakta kavga çıkardığı öne sürüldü.

Melisa Döngel'den 'uçak krizi' iddialarına yanıt!

İddialara göre; 21 yaşındaki Döngel, önceki gün İstanbul’dan Bodrum’a gitti. Uçağa yorgun binen oyuncu, iki küçük çocuğun gürültüsünden rahatsız oldu. “Sessiz olun” diye çıkışan oyuncuya, çocukların annesinden tepki geldi.

Melisa Döngel'den 'uçak krizi' iddialarına yanıt!

Bu tepkiyle iyice sinirlenen Melisa Döngel, yüksek sesle, “Çocuklarınıza sahip çıkın. Sizi dinlemek zorunda değiliz. Böyle rahat yolculuk yapacaksanız özel uçak tutun” diye bağırdı. Hosteslerin kavgaya karışan ailenin yerini değiştirmesiyle kavga bitti.
 

Melisa Döngel'den 'uçak krizi' iddialarına yanıt!

Çıkan haberlerin ardından genç oyuncu sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından açıklama yapan Döngel, şu ifadeleri kullandı:

“Daha önce yalan gördüm, yalan haber gördüm, yalan yazılan yazılar gördüm. Yalanla alakalı pek çok şey gördüm ama bu cidden senaryo. Gidip bir dizi film yapımcısı falan olun. Eğer konu çocuklarsa bulunduğumuz dünyada onlara en hassas davranacak ilk kişi benimdir. İnce çizgimi aşmayın lütfen”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir